Про нас‎ > ‎

Історичний нарис


 В центрі села, в мальовничому зеленому куточку зручно розташувався ЗДО "Сонечко", який гостинно відчинив свої двері для малят у 1956 році.

 Відлік життя людини починається з дня народження, а плин самостійного життя бере початок із тієї миті, коли безпорадного малюка тримають дбайливі руки вихователя, який буде вести дитину протягом трьох років в світ незвіданого, повного таємниць життя, в якому будуть і успіхи, і перемоги, образи і прикрощі...

   Заклад дошкільної освіти «Сонечко» має свою невелику історію.
У старому приміщенні було відкрито сезонний дитячий садок, який відвідувало 60 дітей колгоспників.

   У 1976 році, коли колгосп реорганізувався в радгосп, до приміщення було добудовано зал та дві кімнати. На даний час там розташовані групові кімнати і зал для проведення свят, розваг і т.д. У 2000 році ЗДО перейшов у комунальну власність Литвинецької сільської ради Канівського району Черкаської області.

В ЗДО функціонує дві групи мішаного типу. Це діти з трьох до семи років. Проектна потужність дитячої установи 30 місць. Дитяча установа повністю обладнана всім необхідним: меблі, постіль, посуд, іграшки. Будинок дитячого садка займає 225 м2  і 0,5га землі, де розташовані ігрові майданчики, спортивний майданчик, квітники, куточок лісу.

Першим завідувачем дошкільного навчального закладу була призначена Басиста Галина Григорівна.

В період з 1996 по 2019  рік ДНЗ «Сонечко» очолювала Медяник Клавдія Василівна.

З 2019 року директором ЗДО «Сонечко» була призначена Глушко Лариса Володимирівна.

   Вся робота колективу закладу дошкільної освіти  спрямована на створення умов для повноцінного виховання, навчання та розвитку дітей, їх комфортному перебуванню у ЗДО, надання їм якісних освітніх послуг.

Comments