Головна‎ > ‎

Правила поведінки батьків на дитячих святах та розвагах

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Запрошуємо до співпраці та просимо дотримуватися наступних правил, які допоможуть правильно організувати і отримати позитивні емоції від свят та розваг у ЗДО "Сонечко"

 

1.      Свята та розваги у ЗДО "Сонечко" проводяться не для батьків, а для дітей.

2.      Прийшовши на свято, пам’ятайте, що воно організоване для всіх дітей, а не тільки для Вашої дитини.

3.      На святі можуть бути присутні не більше 4 осіб з родини.

4.      Не рекомендується присутність на святі серед гостей дітей до 2 років, які не відвідують заклад дошкільної освіти.

5.      Вхід до музичної зали дозволяється без верхнього одягу та у змінному взутті.

6.      Мобільні пристрої під час свята мають бути переведені у беззвучний режим. Розмови по телефону заборонені.

7.      Фото і відео зйомка дозволяється тільки зі свого місця. На заходах у ЗДО може вестися відео або фото зйомка за участю Вашої дитини. Адміністрація ЗДО залишає за собою право використовувати матеріали зйомок для публікації на офіційному  сайті, сторінках закладу у соцмережах, ЗМІ, періодичних виданнях.

8.      Під час заходів батькам забороняється переходити з одного місця на друге, вставати зі свого місця.

9.      Не можна відволікати дитину розмовами і вигуками з місця. Якщо раптом, розказуючи вірші чи слова своєї ролі, Ваша дитина забула текст, не слід вигукувати підказки з місця. Вихователь обов’язково коректно допоможе  дитині.

10.    На  прохання педагогів ЗДО батьки  можуть брати участь в проведенні дитячих свят та розваг (заспівати разом з дітьми пісню, затанцювати з дитиною, пограти гру, розказати разом з дитиною вірш чи гумореску).

11.    Дбайте про те, щоб одяг і сценічні атрибути були зручними для дитини та не створювали дискомфорту. В разі виникнення непередбачених ситуацій з цього приводу не хвилюйтесь і не намагайтесь допомогти  дитині, відволікаючи її від основного дійства. Вихователь обов’язково побачить проблему і виправить її.

12.    Не хвилюйтесь, що інша дитина може те, чого поки що не вміє Ваша. Настане час, коли  Ваша дитина розкриє усі свої таланти. Ваша дитина-найкраща! У неї своя траєкторія розвитку! Ми разом з Вами  допоможемо Вашій дитині в цій перемозі!

 

Недотримання цих елементарних правил відволікає дітей, заважає їм відчути себе головними учасниками дії, розкрити свій потенціал.

 

У випадку не виконання вищезгаданих правил чи іншої неадекватної  поведінки з боку батьків адміністрація закладу дошкільної освіти залишає за собою право не запрошувати батьків на свята і проводити їх без батьків, так як невиконання цих правил відволікає дітей, заважає їм відчувати себе головними учасниками дійств.

Comments